top of page
IMG_3657_edited.jpg

Наші контакти:

Офіс в Україні:

+380 44 404-66-66
+380 50 343-66-66
+380 67 350-66-66

Офіс в Китаї:

+86 150-6616-3672

  • Facebook
  • Instagram

Дізнайтесь про нас більше

Єдина Мережа була заснована у 2001 році у місті Києві. 

З самого початку компанія займається постачанням слюди та вказівного скла та іншим промисловім обладнанням на український ринок. 

Згодом, асортимент почав активно розширюватись, компанія розпочала займатись імпортом та експортом в постачані різноманітної продукції та обладнання для промислових установок і систем.


В 2018 році, компанія відкриває власний офіс в Китаї, і окрім постачання устаткування та скла, починає надавати суміжні послуги по веденню бізнесу між Україною та КНР. 

Зараз, Єдина Мережа, це компанія з офісами в Києві та Ціндао, кваліфікованим персоналом, та досвідом роботи більш ніж 23 роки. 

Єдина Мережа є дипломованим учасником XIX Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання та технологій для харчової та переробної промисловості та XI Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання та технологій для пакування.

Що ми продаємо: 

Слюда: СМОГ, мелена, СПМ (прокладочна), дроблена, щипана.

Скло технічне рівнемірне вказівне: скло Клінгера рефлексійне (рифлене), скло Дюренса транспарантне (гладке), скло оглядове ілюмінаторне, скло оглядове кругле: загартоване, кварцове та боросилікатне, труби з кварцового, боросилікатного та простого стекла.

Рівномірне обладнання: покажчики рівня рідини та контролю середовища, запірні пристрої для покажчиків рівня рідини у всіх виконаннях.

Електромонтажні запчастини та кабельна арматура: Наконечники та гільзи силові, наконечники та роз'єми під опресування

Які послуги ми пропонуємо: 

Різання скляних, боросилікатних та кварцових труб: Ми надаємо послуги з різання скляних труб, а також шліфування краю труби, що сприяють безпеці, а також герметизації з'єднання, зовні мають овальну/округлену форму.

Оплавлення краю та зварювання труби: Ми надаємо послуги з оплавлення скляних труб, а також зварювання труби (подовження). Оплавлення сприяє поліпшенню герметизації, безпеки від травм рук, торець (край) труби набуває овальної/округленої форми.

Виготовлення на замовлення: Ми маємо можливість виготовляти на замовлення будь-які типи рівномірного та оглядового скла, склянихі трубкок а також, інших предметів з кварцовогу чи боросилікатного скла. 

Поставки допоміжного устаткування: Ми імпортуємо шліфувальне устаткування, станки для оплавлення скляних труб, деталі для склодувної промисловості. 

Наші можливості в Китаї: 

Консалтинг: Пошук виробників, пошук товару, перемовини з виробниками, допомога в заключенні міжнародних договорів. 

Торгівельні послуги: Закупівля товару/устаткування/обладнання/сировини, викуп з китайських торгівельних платформ, оплати та грошові перекази. 

Виробництво на замовлення "під ключ": Виробництво/розробка будь-якого унікального товару на замовлення по завданню замовника, перевірка якості та відбракування, упаковка, виробництво/замовлення/узгодження зразків. 

Логістичні послуги: Доставка морем, залізницею та літаком: митне оформлення та митний супровід

bottom of page